info@altassigorta.com

     

+90 216 372 11 41

FERDİ KAZA SİGORTASI

Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu vefat etmeniz halinde geride bıraktığınız sevdiklerinize,sakat kalmanız halinde ise size belirleyeceğiniz miktarda tazminat ödemesi sağlayacak olan bir sigortadır. İsterseniz kaza sonucu işgöremezlik teminatı ve/veya kaza sonucu tedavi masrafları teminatını da Ferdi Kaza poliçenize ilave ederek daha geniş güvence planı oluşturabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası

Farklı teminatlarda ürün sigorta seçeneklerimizle sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Formu doldurarak online teklif alabilirsiniz


18-65 yaş arasındaki kişiler sigortaya dahil olabileceği gibi 66-75 yaş arasındaki kişiler de ekprim alınmak suretiyle giriş yapabilir. (65 yaşından büyük kişilere Kaza Sonucu Tedavi ve Kaza Sonucu Gündelik İş Göremezlik teminatları verilmez.)

Sigorta süresi 1 yıldır.

Ayrıca Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Sakatlık Teminatları çerçevesinde karşılanmayan ve aşağıda açıklanan üç risk durumunda gerçekleşebilecek kazalar da ilave prim ödemek suretiyle teminat altına alınabilir.

Bu risk türleri:

Motosiklet ve takma motorlu bisiklet kullanma veya bu araçlara binme esnasında geçirilen kazalar

Deprem, sel, yanardağ püskürmesi ve heyelan esnasında geçirilen kazalar

Mesleki faaliyet dışında herhangi bir spor yaparken geçirilen kazalar

Vergi avantajı:

Ücretli çalışanlar ve beyana tabi vergi mükellefi kişileri kendisi, eşi, küçük çocukları için ödediği primlerin tamamını,

Ödeme yaptığı anda elde edilen gelirin %15'ini, yıllık olarak asgari ücretin yıllık tutarını aşamaması kaydıyla gelir vergisi matrahından indirilebilmektedir.