info@altassigorta.com

     

+90 216 372 11 41

SAĞLIK SİGORTASI

Önce sağlık diyorsanız, kendinizin ve ailenizin sağlığını herşeyden önde tutuyor ve değer veriyorsanız, Groupama’nın farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış sağlık sigortalarından biri mutlaka size göre!

Seçeceğiniz plan sayesinde hem sağlığınızı güvence altına alacaksınız hem de Groupama’nın size sunduğu; ürünlere göre farklılık gösteren ücretsiz ve kapsamlı check-up, ömür boyu yenileme garantisi, hastane sonrası limitsiz ayakta tedavi gibi birçok avantajdan yararlanabileceksiniz.

Konut Sigortası

Farklı teminatlarda ürün sigorta seçeneklerimizle sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Formu doldurarak online teklif alabilirsiniz


Birbirinden farklı kapsam ve teminatları içeren sizin veya aileniz için en uygun sağlık sigortası planını seçerek sağlığınızı güvence altına alın. Üstelik bütçenize uygun primlerle ve ödeme seçenekleri ile

Tüm Türkiye'de yaygın ve seçkin hastane gruplarından nitelikli sağlık hizmeti ve Groupama Sigorta'nın size sunduğu birçok avantajlardan yararlanabileceksiniz:

İlk defa sigortalanacak kişilere çok uygun fiyat avantajı sunuyoruz.

3 yıl kesintisiz sigortalı olan ve ortalama Hasar/Prim oranı %80 altında olan sigortalılar risk değerlendirme ile ÖBYG almaya hak kazanıyorsunuz.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi aldıktan sonra, Hasar/Prim oranına bağlı sürprim uygulamıyoruz.

Tüm Pozitif planlarına en geniş içerikli check-up hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanmanızı sağlıyoruz.

Çocuklar için özel indirim sunuyoruz.

Groupama Sigorta tarafından sağlanan Prim Koruma Teminatı ile istemdışı işsizlik, geçici iş göremezlik veya hastane yatış durumlarınızda poliçe priminin tamamını güvence altına alarak 6 taksitle ve poliçe priminin tamamına (max. 5.000 TL) kadar sizlere geri ödüyoruz.